Speelschema Eredivisie seizoen 2015/2016

Speelschema Eredivisie Voetbal. Het volledige programma voor het Eredivisie seizoen 2015/2016 is inmiddels bekend gemaakt door de KNVB. De openingswedstrijd staat gepland op vrijdag 7 augustus en gaat dit jaar tussen sc Heerenveen en promovendus De Graafschap uit Doetinchem.

Van de traditionele top drie heeft Ajax de zwaarste start. De Amsterdammers reizen namelijk naar Alkmaar af voor een uitwedstrijd tegen AZ. Regerend landskampioen PSV wacht een uitwedstrijd tegen ADO Den Haag en Feyenoord begin in de eigen Rotterdamse Kuip tegen FC Utrecht.

Eerste Klassieker op 8 november 2015

Anwar El Ghazi Eredivisie programmaHet nieuwe Eredivisie seizoen is pas vier speelronde oud als de eerste topwedstrijd al op het programma staat. Op zondag 30 augustus om 16.45 uur neemt PSV het namelijk thuis op tegen Feyenoord. De andere topwedstrijden zijn Ajax – PSV op 4 oktober, PSV – Ajax op 20 maart en Feyenoord – PSV op 17 januari 2016.

De eerste Klassieker staat in 2015/2016 gepland op zondag 8 november 2015. Op deze dag reist het Ajax van Frank de Boer af naar Rotterdam. De return, Ajax – Feyenoord, vindt plaats in de Amsterdam ArenA op zondag 4 februari 2016 om 12.30 uur.

Ongelukkig programma voor Willem II

De zwaarste seizoenstart is ongetwijfeld voor Willem II, dat vorig seizoen als promovendus knap in het linker rijtje eindigde. De Tricolores beginnen thuis tegen Vitesse en moeten vervolgens tegen uit tegen Ajax en AZ, waarna de belangrijke thuiswedstrijd tegen NEC wacht. De eerste vijf speelronde sluiten de Tilburgers af met een uitwedstrijd tegen Feyenoord.

NEC en Roda JC terug in Eredivisie Voetbal

Na één jaar afwezigheid zijn NEC en Roda JC weer terug te vinden in het Eredivisie Programma. Jupiler League-kampioen NEC begint met een thuiswedstrijd tegen het kleine Excelsior. Ook Roda JC begint in het eigen Parkstad Limburg stadion, zij krijgen bezoek van Heracles Almelo.

Speelschema Eredivisie 2015/2016

Speelronde 1
vrij 7 aug 2015 20:00 sc Heerenveen De graafschap 3-1
zat 8 aug 2015 18:30 PEC Zwolle SC Cambuur 2-2
zat 8 aug 2015 19:45 Roda JC Heracles Almelo 3-1
zat 8 aug 2015 19:45 ADO Den Haag PSV 2-2
zat 8 aug 2015 20:45 Feyenoord FC Utrecht 3-2
zon 9 aug 2015 12:30 AZ Ajax 0-3
zon 9 aug 2015 14:30 NEC Excelsior 1-0
zon 9 aug 2015 14:30 FC Groningen FC Twente 1-1
zon 9 aug 2015 16:45 Willem II Vitesse 1-1
Speelronde 2
vrij 14 aug 2015 20:00 Vitesse Roda JC 3-0
zat 15 aug 2015 18:30 De Graafschap PEC Zwolle 0-3
zat 15 aug 2015 19:45 Ajax Willem II 3-0
zat 15 aug 2015 19:45 FC Twente ADO Den Haag 1-4
zat 15 aug 2015 20:45 Excelsior AZ 2-2
zon 16aug 2015 12:30 PSV FC Groningen 2-0
zon 16 aug 2015 14:30 SC Cambuur Feyenoord 0-2
zon 16 aug 2015 14:30 FC Utrecht sc Heerenveen 1-1
zon 16 aug 2015 16:45 Heracles Almelo NEC 3-0
Speelronde 3
vrij 21 aug 2015 20:00 FC Groningen Excelsior 2-0
zat 22 aug 2015 18:30 Roda JC De graafschap 1-0
zat 22 aug 2015 19:45 sc Heerenveen PSV 1-1
zat 22 aug 2015 20:45 NEC Ajax 0-2
zat 22 aug 2015 20:45 SC Cambuur Heracles Almelo 1-6
zon 23 aug 2015 12:30 PEC Zwolle FC Twente 2-1
zon 23 aug 2015 14:30 AZ Willem II 0-0
zon 23 aug 2015 14:30 ADO Den Haag FC Utrecht 1-1
zon 23 aug 2015 16:45 Feyenoord Vitesse 2-0
Speelronde 4
vrij 28 aug 2015 20:00 Willem II NEC 0-1
zat 29 aug 2015 18:30 FC Utrecht FC Groningen 2-0
zat 29 aug 2015 19:45 sc Heerenveen PEC Zwolle 1-1
zat 29 aug 2015 19:45 Excelsior De graafschap 3-0
zate 29 aug 2015 20:45 Heracles Almelo FC Twente 2-0
zon 30 aug 2015 12:30 Ajax ADO Den Haag 4-0
zon 30 aug 2015 14:30 AZ Roda JC 0-1
zon 30 aug 2015 14:30 Vitesse SC Cambuur 4-1
zon 30 aug 2015 16:45 PSV Feyenoord 3-1
Speelronde 5
zat 12 sep 2015 18:30 De Graafschap AZ 1-3
zat 12 sep 2015 18:30 Roda JC NEC 0-0
zat 12 sep 2015 19:45 FC Twente Ajax 2-2
zat 12 sep 2015 20:45 SC Cambuur PSV 0-6
zat 12 sep 2015 20:45 PEC Zwolle Excelsior 3-0
zon 13 sep 2015 12:30 FC Groningen sc Heerenveen 3-1
zon 13 sep 2015 14:30 Feyenoord Willem II 1-0
zon 13 sep 2015 14:30 ADO Den Haag Heracles Almelo 0-1
zon 13 sep 2015 16:45 FC Utrecht Vitesse 2-1
Speelronde 6
vrij 18 sep 2015 20:00 NEC sc Heerenveen 2-0
zat 19 sep 2015 18:30 sc Cambuur FC Twente 0-0
zat 19 sep 2015 19:45 PEC Zwolle ADO Den Haag 2-1
zat 19 sep 2015 19:45 Heracles Almelo PSV 2-1
zat 19 sep 2015 20:45 Willem II FC Utrecht 3-1
zon 20 sep 2015 12:30 Roda JC Feyenoord 1-1
zon 20 sep 2015 14:30 Excelsior Ajax 0-2
zon 20 sep 2015 14:30 Vitesse De Graafschap 3-0
zon 20 sep 2015 16:45 FC Groningen AZ 2-0
Speelronde 7
zat 26 sep 2015 18:30 sc Heerenveen Vitesse 0-0
zat 26 sep 2015 18:30 FC Utrecht SC Cambuur 3-3
zat 26 sep 2015 19:45 Ajax FC Groningen 2-0
zat 26 sep 2015 20:45 AZ Heracles Almelo 3-1
zat 26 sep 2015 20:45 PSV NEC 2-1
zon 27 sep 2015 12:30 De Graafschap Willem II 2-2
zon 27 sep 2015 14:30 Feyenoord PEC Zwolle 2-0
zon 27 sep 2015 14:30 ADO Den Haag Excelsior 3-3
zon 27 sep 2015 16:45 FC Twente Roda JC 2-1
Speelronde 8
vrij 2 okt 2015 20:00 Heracles Almelo sc Heerenveen 2-0
zat 3 okt 2015 18:30 NEC ADO Den Haag 4-1
zat 3 okt 2015 19:45 Roda JC SC Cambuur 1-1
zat 3 okt 2015 19:45 Willem II PEC Zwolle 0-1
zat 3 okt 2015 20:45 Excelsior FC Utrecht 1-0
zon 4 okt 2015 12:30 De Graafschap Feyenoord 1-2
zon 4 okt 2015 14:30 Ajax PSV 1-2
zon 4 okt 2015 14:30 Vitesse FC Groningen 5-0
zon 4 okt 2015 16:45 AZ FC Twente 3-1
Speelronde 9
zat 17 okt 2015 18:30 SC Cambuur AZ 1-1
zat 17 okt 2015 18:30 FC Groningen Willem II 2-1
zat 17 okt 2015 19:45 Heracles Almelo Ajax 0-2
zat 17 okt 2015 20:45 FC Utrecht Roda JC 1-1
zat 17 okt 2015 20:45 PSV Excelsior 1-1
zon 18 okt 2015 12:30 FC Twente NEC 1-0
zon 18 okt 2015 14:30 sc Heerenveen Feyenoord 2-5
zon 18 okt 2015 14:30 ADO Den Haag De Graafschap 1-1
zon 18 okt 2015 16:45 PEC Zwolle Vitesse 1-5
Speelronde 10
vrij 23 okt 2015 20:00 PEC Zwolle FC Utrecht 1-2
zat 24 okt 2015 18:30 Willem II sc Heerenveen 2-2
zat 24 okt 2015 19:45 De Graafschap Heracles Almelo 0-1
zat 24 okt 2015 19:45 FC Twente PSV 1-3
zat 24 okt 2015 20:45 Roda JC Excelsior 1-2
zon 25 okt 2015 12:30 SC Cambuur ADO Den Haag 1-1
zon 25 okt 2015 14:30 Vitesse Ajax 1-3
zon 25 okt 2015 14:30 NEC FC Groningen 1-1
zon 25 okt 2015 16:45 Feyenoord AZ 3-1
Speelronde 11
vrij 30 okt 2015 20:00 Heracles Almelo Willem II 2-1
zat 31 okt 2015 18:30 FC Groningen PEC Zwolle 2-0
zat 31 okt 2015 19:45 Ajax Roda JC 6-0
zat 31 okt 2015 19:45 Excelsior Vitesse 0-3
zat 31 okt 2015 20:45 De Graafschap PSV 3-6
zon 1 nov 2015 12:30 ADO Den Haag Feyenoord 1-0
zon 1 nov 2015 14:30 sc Heerenveen SC Cambuur 2-0
zon 1 nov 2015 14:30 FC Utrecht FC Twente 4-2
zon 1 nov 2015 16:45 AZ NEC 2-4
Speelronde 12
vrij 6 nov 2015 20:00 Roda JC ADO Den Haag 1-1
zat 7 nov 2015 18:30 FC Twente sc Heerenveen 1-4
zat 7 nov 2015 19:45 NEC De Graafschap 2-0
zat 7 nov 2015 19:45 Willem II Excelsior 2-3
zat 7 nov 2015 20:45 PEC Zwolle Heracles Almelo 1-1
zon 8 nov 2015 12:30 PSV FC Utrecht 3-1
zon 8 nov 2015 14:30 SC Cambuur FC Groningen 2-2
zon 8 nov 2015 14:30 Feyenoord Ajax 1-1
zon 8 nov 2015 16:45 Vitesse AZ 0-2
Speelronde 13
zat 21 nov 2015 18:30 AZ sc Heerenveen 3-1
zat 21 nov 2015 18:30 Roda JC PEC Zwolle 0-5
zat 21 nov 2015 19:45 Ajax SC Cambuur 5-1
zat 21 nov 2015 20:45 Willem II PSV 2-2
zat 21 nov 2015 20:45 De Graafschap FC Groningen 1-2
zon 22 nov 2015 12:30 Heracles Almelo Excelsior 0-0
zon 22 nov 2015 14:30 Feyenoord FC Twente 5-0
zon 22 nov 2015 14:30 NEC FC Utrecht 1-0
zon 22 nov 2015 16:45 ADO Den Haag Vitesse 2-2
Speelronde 14
vrij 27 nov 2015 20:00 SC Cambuur De Graafschap 2-3
zat 28 nov 2015 18:30 sc Heerenveen Roda JC 3-0
zat 28 nov 2015 19:45 Excelsior Feyenoord 2-4
zat 28 nov 2015 20:45 FC Twente Willem II 1-3
zon 29 nov 2015 12:30 Vitesse NEC 1-0
zon 29 nov 2015 14:30 PEC Zwolle Ajax 0-2
zon 29 nov 2015 14:30 FC Groningen ADO Den Haag 2-1
zon 29 nov 2015 14:30 FC Utrecht Heracles Almelo 4-2
zon 29 nov 2015 16:45 PSV AZ 3-0
Speelronde 15
vrij 4 dec 2015 20:00 AZ ADO Den Haag 0:1
zat 5 dec 2015 18:30 Excelsior FC Twente 1:1
zat 5 dec 2015 19:45 De Graafschap FC Utrecht 0:1
zat 5 dec 2015 19:45 Vitesse PSV 0:1
zat 5 dec 2015 20:45 Ajax sc Heerenveen 5:2
zon 6 dec 2015 12:30 Willem II SC Cambuur 3:0
zon 6 dec 2015 14:30 Feyenoord Heracles Almelo 3:0
zon 6 dec 2015 14:30 NEC PEC Zwolle 2:2
zon 6 dec 2015 16:45 Roda JC FC Groningen 0:0
Speelronde 16
vrij 11 dec 2015 20:00 sc Heerenveen Excelsior 2:1
zat 12 dec 2015 18:30 ADO Den Haag Willem II 1:1
zat 12 dec 2015 19:45 SC Cambuur NEC 3:1
zat 12 dec 2015 19:45 PSV Roda JC 1:1
zat 12 dec 2015 20:45 FC Twente De Graafschap 2:1
zon 13 dec 2015 12:30 FC Utrecht Ajax 1:0
zon 13 dec 2015 14:30 PEC Zwolle AZ 2:1
zon 13 dec 2015 14:30 FC Groningen Feyenoord 1:1
zon 13 dec 2015 16:45 Heracles Almelo Vitesse 1:1
Speelronde 17
vrij 18 dec 2015 20:00 Vitesse FC Twente 5:1
zat 19 dec 2015 18:30 Willem II Roda JC 3:2
zat 19 dec 2015 19:45 AZ FC Utrecht 2:2
zat 19 dec 2015 19:45 PSV PEC Zwolle 3:2
zat 19 dec 2015 20:45 Heracles Almelo FC Groningen 2:1
zon 20 dec 2015 12:30 Excelsior SC Cambuur 1:4
zon 20 dec 2015 14:30 sc Heerenveen ADO Den Haag 0:4
zon 20 dec 2015 14:30 NEC Feyenoord 3:1
zon 20 dec 2015 16:45 Ajax De Graafschap 2:1
Winterstop
Speelronde 18
vrij 15 jan 2016 20:00 FC Twente Heracles Almelo 4:0
zat 16 jan 2016 18:30 SC Cambuur Vitesse 0:2
zat 16 jan 2016 19:45 PEC Zwolle sc Heerenveen 5:2
zat 16 jan 2016 19:45 Roda JC AZ 0:1
zat 16 jan 2016 20:45 De Graafschap Excelsior 2:0
zon 17 jan 2016 12:30 ADO Den Haag Ajax 0:1
zon 17 jan 2016 14:30 Feyenoord PSV 0:2
zon 17 jan 2016 14:30 FC Groningen FC Utrecht 1:4
zon 17 jan 2016 16:45 NEC Willem II 1:0
Speelronde 19
vrij 22 jan 2016 20:00 FC Groningen NEC 0:0
zat 23 jan 2016 18:30 Heracles Almelo De Graafschap 2:1
zat 23 jan 2016 19:45 Ajax Vitesse 1:0
zat 23 jan 2016 19:45 Excelsior Roda JC 0:1
zat 23 jan 2016 20:45 sc Heerenveen Willem II 3:1
zon 24 jan 2016 12:30 AZ Feyenoord 4:2
zon 24 jan 2016 14:30 FC Utrecht PEC Zwolle 1:0
zon 24 jan 2016 14:30 PSV FC Twente 4:2
zon 24 jan 2016 16:45 ADO Den Haag SC Cambuur 2:1
Speelronde 20
din 26 jan 2016 18:30 Willem II FC Groningen 1-1
din 26 jan 2016 20:45 Ajax Heracles Almelo 0-0
woe 27 jan 2016 18:30 AZ SC Cambuur 3-1
woe 27 jan 2016 18:30 NEC FC Twente 2-0
woe 27 jan 2016 19:45 De Graafschap ADO Den Haag 3-1
woe 27 jan 2016 20:45 Excelsior PSV 1-3
woe 27 jan 2016 20:45 Vitesse PEC Zwolle 1-1
don 28 jan 2016 18:45 Roda JC FC Utrecht 1-0
don 28 jan 2016 20:45 Feyenoord sc Heerenveen 1-2
Speelronde 21
vrij 29 jan 2016 20:00 Willem II Heracles Almelo 0-0
zat 30 jan 2016 18:30 Vitesse Excelsior 0-0
zat 30 jan 2016 19:45 PEC Zwolle FC Groningen 1-3
zat 30 jan 2016 19:45 PSV De Graafschap 4-2
zat 30 jan 2016 20:45 NEC AZ 0-3
zon 31 jan 2016 12:30 Roda JC Ajax 2-2
zon 31 jan 2016 14:30 SC Cambuur sc Heerenveen 0-1
zon 31 jan 2016 14:30 Feyenoord ADO Den Haag 0-2
zon 31 jan 2016 16:45 FC Twente FC Utrecht 3-1
Speelronde 22
vrij 2 feb 2016 20:00 Excelsior Willem II  0-0
zat 3 feb 2016 18:30 ADO Den Haag Roda JC  2-2
zat 3 feb 2016 19:45 sc Heerenveen FC Twente  1-3
zat 3 feb 2016 19:45 AZ Vitesse  1-0
zat 3 feb 2016 20:45 Heracles Almelo PEC Zwolle  2-0
zon 4 feb 2016 12:30 Ajax Feyenoord  2-1
zon 4 feb 2016 14:30 De Graafschap NEC  1-1
zon 4 feb 2016 14:30 FC Groningen SC Cambuur  2-0
zon 4 feb 2016 16:45 FC Utrecht PSV  0-2
Speelronde 23
vrij 12 feb 2016 20:00 SC Cambuur FC Utrecht  0-2
zat 13 feb 2016 18:30 Heracles Almelo AZ  3-6
zat 13 feb 2016 19:45 Willem II De Graafschap  0-0
zat 13 feb 2016 19:45 Roda JC FC Twente  0-1
zat 13 feb 2016 20:45 Vitesse sc Heerenveen  3-0
zon 14 feb 2016 12:30 FC Groningen Ajax  1-2
zon 14 feb 2016 14:30 PEC Zwolle Feyenoord  3-1
zon 14 feb 2016 14:30 Excelsior ADO Den Haag  2-4
zon 14 feb 2016 16:45 NEC PSV  0-3
Speelronde 24
vrij 19 feb 2016 20:00 ADO Den Haag PEC Zwolle  0-2
zat 20 feb 2016 18:30 AZ FC Groningen  4-1
zat 20 feb 2016 19:45 sc Heerenveen NEC  1-1
zat 20 feb 2016 19:45 PSV Heracles Almelo  2-0
zat 20 feb 2016 20:45 FC Twente SC Cambuur  3-0
zon 21 feb 2016 16:45 Feyenoord Roda JC  1-1
zon 21 feb 2016 14:30 FC Utrecht Willem II  2-1
zon 21 feb 2016 14:30 Ajax Excelsior  3-0
zon 21 feb 2016 12:30 De Graafschap Vitesse  2-2
Speelronde 25
vrij 26 feb 2016 20:00 Excelsior NEC  2-0
zat 27 feb 2016 18:30 FC Twente FC Groningen  2-0
zat 27 feb 2016 19:45 SC Cambuur PEC Zwolle  1-0
zat 27 feb 2016 19:45 PSV ADO Den Haag  2-0
zat 27 feb 2016 20:45 Vitesse Willem II  0-1
zon 28 feb 2016 12:30 Heracles Almelo Roda JC  0-5
zon 28 feb 2016 14:30 De Graafschap sc Heerenveen  0-1
zon 28 feb 2016 14:30 FC Utrecht Feyenoord  1-2
zon 28 feb 2016 16:45 Ajax AZ  4-1
Speelronde 26
vrij 4 maa 2016 20:00 ADO den Haag FC Twente 2-1
zat 5 maa 2016 18:30 PEC Zwolle De Graafschap 2-1
zat 5 maa 2016 19:45 AZ Excelsior 2-0
zat 5 maa 2016 19:45 FC Groningen PSV 0-3
zat 5 maa 2016 20:45 sc Heerenveen FC Utrecht 0-4
zon 6 maa 2016 12:30 NEC Heracles Almelo 1-0
zon 6 maa 2016 14:30 Willem II Ajax 0-4
zon 6 maa 2016 14:30 Roda JC Vitesse 1-2
zon 6 maa 2016 16:45 Feyenoord SC Cambuur 3-1
Speelronde 27
vrij 11 maa 2016 20:00 De Graafschap Roda JC 3-0
zat 12 maa 2016 19:45 Willem II AZ 2-1
zat 12 maa 2016 19:45 PSV sc Heerenveen 0-2
zat 12 maa 2016 18:30 FC Twente PEC Zwolle 1-1
zat 12 maa 2016 20:45 Excelsior FC Groningen 2-1
zon 13 maa 2016 12:30 FC Utrecht ADO Den Haag 2-2
zon 13 maa 2016 14:30 Heracles Almelo SC Cambuur 3-1
zon 13 maa 2016 14:30 Vitesse Feyenoord 0-2
zon 13 maa 2016 16:45 Ajax NEC 2-2
Speelronde 28
vrij 18 maa 2016 20:00 FC Utrecht Excelsior –:–
zat 19 maa 2016 18:30 sc Heerenveen Heracles Almelo –:–
zat 19 maa 2016 19:45 Feyenoord De Graafschap –:–
zat 19 maa 2016 19:45 PEC Zwolle Willem II –:–
zat 19 maa 2016 20:45 SC Cambuur Roda JC –:–
zon 20 maa 2016 12:30 FC Twente AZ –:–
zon 20 maa 2016 14:30 FC Groningen Vitesse –:–
zon 20 maa 2016 14:30 ADO Den Haag NEC –:–
zon 20 maa 2016 16:45 PSV Ajax –:–
Speelronde 29
zat 2 apr 2016 18:30 Heracles Almelo FC Utrecht –:–
zat 2 apr 2016 18:30 De Graafschap SC Cambuur –:–
zat 2 apr 2016 19:45 AZ PSV –:–
zat 2 apr 2016 20:45 Feyenoord Excelsior –:–
zat 2 apr 2016 20:45 Willem II FC Twente –:–
zon 3 apr 2016 12:30 NEC Vitesse –:–
zon 3 apr 2016 14:30 Roda JC sc Heerenveen –:–
zon 3 apr 2016 14:30 ADO Den Haag FC Groningen –:–
zon 3 apr 2016 16:45 Ajax PEC Zwolle –:–
Speelronde 30
vrij 8 apr 2016 20:00 PEC Zwolle Roda JC –:–
zat 9 apr 2016 18:30 Excelsior Heracles Almelo –:–
zat 9 apr 2016 19:45 SC Cambuur Ajax –:–
zat 9 apr 2016 19:45 Vitesse ADO Den Haag –:–
zat 9 apr 2016 20:45 PSV Willem II –:–
zon 10 apr 2016 12:30 sc Heerenveen AZ –:–
zon 10 apr 2016 14:30 FC Utrecht NEC –:–
zon 10 apr 2016 14:30 FC Groningen De Graafschap –:–
zon 10 apr 2016 16:45 FC Twente Feyenoord –:–
Speelronde 31
vrij 15 apr 2016 20:00 De Graafschap FC Twente –:–
zat 16 apr 2016 18:30 Vitesse Heracles Almelo –:–
zat 16 apr 2016 19:45 Feyenoord FC Groningen –:–
zat 16 apr 2016 19:45 AZ PEC Zwolle –:–
zat 16 apr 2016 20:45 Roda JC PSV –:–
zon 17 apr 2016 12:30 Ajax FC Utrecht –:–
zon 17 apr 2016 14:30 Willem II ADO Den Haag –:–
zon 17 apr 2016 14:30 NEC SC Cambuur –:–
zon 17 apr 2016 16:45 Excelsior sc Heerenveen –:–
Speelronde 32
din 19 apr 2016 18:30 Fc Groningen Roda JC –:–
din 19 apr 2016 20:45 PSV Vitesse –:–
woe 20 apr 2016 18:30 FC Twente Excelsior –:–
woe 20 apr 2016 18:30 ADO Den Haag AZ –:–
woe 20 apr 2016 19:45 PEC Zwolle NEC –:–
woe 20 apr 2016 20:45 sc Heerenveen Ajax –:–
woe 20 apr 2016 18:30 FC Utrecht De Graafschap –:–
don 21 apr 2016 18:30 SC Cambuur Willem II –:–
don 21 apr 2016 20:45 Heracles Almelo Feyenoord –:–
Speelronde 33
zon 1 mei 2016 14:30 sc Heerenveen FC Groningen –:–
zon 1 mei 2016 14:30 AZ De Graafschap –:–
zon 1 mei 2016 14:30 Willem II Feyenoord –:–
zon 1 mei 2016 14:30 Ajax FC Twente –:–
zon 1 mei 2016 14:30 PSV SC Cambuur –:–
zon 1 mei 2016 14:30 Excelsior PEC Zwolle –:–
zon 1 mei 2016 14:30 Heracles Almelo ADO Den Haag –:–
zon 1 mei 2016 14:30 Vitesse FC Utrecht –:–
zon 1 mei 2016 14:30 NEC Roda JC –:–
Speelronde 34
zon 8 mei 2016 14:30 SC Cambuur Excelsior –:–
zon 8 mei 2016 14:30 FC Utrecht AZ –:–
zon 8 mei 2016 14:30 Feyenoord NEC –:–
zon 8 mei 2016 14:30 PEC Zwolle PSV –:–
zon 8 mei 2016 14:30 De Graafschap Ajax –:–
zon 8 mei 2016 14:30 Roda JC Willem II –:–
zon 8 mei 2016 14:30 FC Groningen Heracles Almelo –:–
zon 8 mei 2016 14:30 ADO Den Haag sc Heerenveen –:–
zon 8 mei 2016 14:30 FC Twente Vitesse –:–
Play-offs
don 12 mei 2016 –:–
zon 15 mei 2016 –:–
don 19 mei 2016 –:–
zon 22 mei 2016 –:–

Let op! Er kunnen elk moment wijzigingen optreden in het Eredivisie programma. Kijk daarom altijd op de website van je favoriete club of op de officiële site van de eredivisie en controleer of de wedstrijd niet is verplaatst naar een andere datum of een ander tijdstip.