Home WK voetbal 2018 Speelschema WK 2014 in Brazilië

Speelschema WK 2014 in Brazilië

0
Speelschema WK 2014 in Brazilië

Dit is het speelschema voor het Wereldkampioenschap Voetbal 2014 te Brazilië. Nederlandse tijden.

Donderdag 12 juni

Openingsceremonie WK 2014

Groep A: Brazilië – Kroatië 22.00 uur, São Paulo

Vrijdag 13 juni

Groep A: Mexico – Kameroen 18.00 uur, Natal

Groep B: Spanje – Nederland 21.00 uur, Salvador

Groep B: Chili – Australië 24.00 uur, Cuiaba

Zaterdag 14 juni

Groep C: Colombia – Griekenland 18.00 uur, Belo Horizonte

Groep D: Uruguay – Costa Rica 21.00 uur, Fortaleza

Groep D: Engeland – Italië 24.00 uur, Manaus

Zondag 15 juni

Groep C: Ivoorkust – Japan 03.00 uur, Recife

Groep E: Zwitserland – Ecuador 18.00 uur, Brasilia

Groep E: Frankrijk – Honduras 21.00 uur, Porto Alegro

Groep F: Argentinië – Bosnië-Herzegovina 24.00 uur, Rio de Janeiro

Maandag 16 juni

Groep G: Duitsland – Portugal 18.00 uur, Salvador

Groep F: Iran – Nigeria 21.00 uur, Curitiba

Groep G; Ghana – Verenigde Staten 24.00 uur, Natal

Dinsdag 17 juni

Groep H: België – Algerije 18.00 uur, Belo Horizonte

Groep A: Brazilië – Mexico 21.00 uur, Fortaleza

Groep H: Rusland – Zuid-Korea 24.00 uur, Cuiaba

Woensdag 18 juni

Groep B: Australië – Nederland 18.00 uur, Porto Alegre

Groep B: Spanje – Chili 21.00 uur, Rio de Janeiro

Groep A: Kameroen – Kroatië 24.00 uur, Manaus

Donderdag 19 juni

Groep C: Colombia – Ivoorkust 18.00 uur, Brasilia

Groep D: Uruguay – Engeland 21.00 uur, São Paulo

Groep C: Japan – Griekenland 24.00 uur, Natal

Vrijdag 20 juni

Groep D: Italië – Costa Rica 18.00 uur, Recife

Groep E: Zwitserland – Frankrijk 21.00 uur, Salvador

Groep E: Honduras – Ecuador 24.00 uur, Curitiba

Zaterdag 21 juni

Groep F: Argentinië – Iran 18.00 uur, Belo Horizonte

Groep G: Duitsland – Ghana 21.00 uur, Fortaleza

Groep F: Nigeria – Bosnië-Herzegovina 24.00 uur, Cuiaba

Zondag 22 juni

Groep H: België – Rusland 18.00 uur, Rio de Janeiro

Groep H: Zuid-Korea – Algerije 21.00 uur, Porto Alegre

Groep G: Verenigde Staten – Portugal 24.00 uur, Manaus

Maandag 23 juni

Groep B: Australië – Spanje 18.00 uur, Curitiba

Groep B: Nederland – Chili 18.00 uur, São Paulo

Groep A: Kameroen – Brazilië 22.00 uur, Brasilia

Groep A: Kroatië – Mexico 22.00 uur, Recife

Dinsdag 24 juni

Groep D: Italië – Uruguay 18.00 uur, Natal

Groep D: Costa Rica – Engeland 18.00 uur, Belo Horizonte

Groep C: Japan – Colombia 22.00 uur, Cuiaba

Groep C: Griekenland – Ivoorkust 22.00 uur, Fortaleza

Woensdag 25 juni

Groep F: Nigeria – Argentinië 18.00 uur, Porto Alegre

Groep F: Bosnië-Herzegovina – Iran 18.00 uur, Salvador

Groep E: Honduras – Zwitserland 22.00 uur, Manaus

Groep E: Ecuador – Frankrijk 22.00 uur, Rio de Janeiro

Donderdag 26 juni

Groep G: Verenigde Staten – Duitsland 18.00 uur, Recife

Groep G: Portugal – Ghana 18.00 uur, Brasilia

Groep H: Zuid-Korea – België 22.00 uur, São Paulo

Groep H: Algerije – Rusland 22.00 uur, Curitiba

Vrijdag 27 juni

Rustdag

Zaterdag 28 juni

AF 1 Winnaar groep A – Tweede groep B 18.00 uur, Belo Horizonte

AF 2 Winnaar groep C – Tweede groep D 22.00 uur, Rio de Janeiro

Zondag 29 juni

AF 3 Winnaar groep B – Tweede groep A 18.00 uur, Fortaleza

AF 4 Winnaar groep D – Tweede groep C 22.00 uur, Recife

Maandag 30 juni

AF 5 Winnaar groep E – Tweede groep F 18.00 uur, Brasilia

AF 6 Winnaar groep G – Tweede groep H 22.00 uur, Porto Alegre

Dinsdag 1 juli

AF 7 Winnaar groep F – Tweede groep E 18.00 uur, São Paulo

AF 8 Winnaar groep H – Tweede groep G 22.00 uur, Salvador

Woensdag 2 juli

Rustdag

Donderdag 3 juli

Rustdag

Vrijdag 4 juli

KF 1 Winnaar AF 5 – Winnaar AF 6 18.00 uur, Rio de Janeiro

KF 2 Winnaar AF 1 – Winnaar AF 2 22.00 uur, Fortaleza

Zaterdag 5 juli

KF 3 Winnaar AF 7 – Winnaar AF 8 18.00 uur, Brasilia

KF 4 Winnaar AF 3 – Winnaar AF 4 22.00 uur, Salvador

Zondag 6 juli

Rustdag

Maandag 7 juli

Rustdag

Dinsdag 8 juli

HF 1 Winnaar KF 2 – Winnaar KF 1 22.00 uur, Belo Horizonte

Woensdag 9 juli

HF 2 Winnaar KF 4 – Winnaar KF 3 22.00 uur, São Paulo

Donderdag 10 juli

Rustdag

Vrijdag 11 juli

Rustdag

Zaterdag 12 juli

Troostfinale Verliezer HF 1 – Verliezer HF 2 22.00 uur, Brasilia

Zondag 13 juli

Finale Winnaar HF 1 – Winnaar HF 2 21.00 uur, Rio de Janeiro

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten