MrGreen
MrGreen
MrGreen

Speelschema WK voetbal 2018

WK Voetbal 2018 kwalificatie Getty

Het WK Voetbal 2018 zal gehouden worden in Rusland en vindt plaats van 14 juni tot en met 15 juli 2018. Op het WK Voetbal zullen 32 teams aantreden. In totaal strijden 204 landen tijdens de WK kwalificaties om de 31 plaatsen die beschikbaar zijn, gastland Rusland is automatisch geplaatst voor deelname aan het WK. Hieronder vind je het WK kwalificatie speelschema en uitslagen. Wanneer het programma van de eindronde bekend is zal je die hier ook vinden.

Groepsindeling WK voetbal 2018 kwalificaties

Groep A
Frankrijk 23
Zweden 19
Nederland 19
Bulgarije 13
Luxemburg 6
W Rusland 5

Groep D
Servië 21
Ierland 19
Wales 17
Oostenrijk 15
Georgië 5
Moldavië 2

Groep G
Spanje 28
Italië 23
Albanië 13
Israël 12
Macedonië 11
Liechtenstein 0

Groep B
Portugal 27
Zwitserland 27
Hongarije 13
Faröer Eilanden 9
Letland 7
Andorra 4

Groep E
Polen 25
Denemarken 20
Montenegro 16
Roemenië 13
Armenië 7
Kazachstan 3

Groep H
België 28
Griekenland 19
Bosnië-H 17
Estland 11
Cyprus 10
Gibraltar 0

Groep C
Duitsland 30
N-Ierland 19
Tsjechië 15
Noorwegen 13
Azerbeidzjan 10
San Marino 0

Groep F
Engeland 26
Slowakije 18
Schotland 18
Slovenië 15
Litouwen 6
Malta 1

Groep I
IJsland 22
Kroatië 20
Oekraïne 17
Turkije 15
Finland 9
Kosovo 1

Speelschema kwalificaties WK voetbal 2018

4 september 2016
18.00 uur San Marino – Azerbeidzjan 0-1
18.00 uur Kazachstan – Polen 2-2
18.00 uur Denemarken – Armenië 1-0
18.00 uur Litouwen – Slovenië 2-2
18:00 uur Slowakije – Engeland 0-12
0.45 uur Malta – Schotland 1-5
20:45 uur Roemenië – Montenegro 1-1
20:45 uur Noorwegen – Duitsland 0-3
20:45 uur Tsjechië- Noord-Ierland 0-0

5 september 2016
18.00 uur Georgië – Oostenrijk 1-2
20.45 uur Wales – Moldavië 4-0
20.45 uur Servië – Rep. Ierland 2-2
20:45 uur Kroatië – Turkije 1-1
20:45 uur Oekraïne – IJsland 1-1
20:45 uur Spanje – Liechtenstein 8-0
20:45 uur Albanië – Macedonië 2-1
20:45 uur Israel – Italië 1-3

6 september 2016
20:45 uur Cyprus – België 0-3
20.45 uur Bosnië Herzegovina – Estland 5-0
20:45 uur Zweden – Nederland 1-1
20:45 uur Bulgarije – Luxemburg 4-3
20:45 uur Wit-Rusland – Frankrijk 0-0
20:45 uur Zwitserland – Portugal 2-0
20:45 uur Andorra – Letland 0-1
20:45 uur Faeröer Eilanden – Hongarije 0-0

6 oktober 2016
20.45 uur Moldavië – Servië 0-3
20:45 uur Rep. Ierland – Georgië 1-0
20:45 uur Oostenrijk – Wales 2-2
20:45 uur IJsland – Finland 3-2
20:45 uur Turkije – Oekraïne 2-2
20:45 uur Italië – Spanje 1-1
20:45 uur Macedonië – Israel 1-2
20:45 uur Liechtenstein – Albanië 0-2

7 oktober 2016
20:45 uur Griekenland – Cyprus 2-0
20:45 uur België – Bosnië Herzegovina 4-0
20:45 uur Luxemburg – Zweden 0-1
20:45 uur Frankrijk – Bulgarije 4-1
20:45 uur Portugal – Andorra 6-0
20:45 uur Letland – Faeröer Eilanden 0-2
20:45 uur Hongarije – Zwitserland 2-3
20:45 uur Nederland – Wit-Rusland 4-1

8 oktober 2016
18.00 uur Azerbeidzjan – Noorwegen 1-0
18:00 uur Armenië – Roemenië 0-5
18:00 uur Montenegro – Kazachstan 5-0
18:00 uur Engeland – Malta 2-0
20.45 uur Polen – Denemarken 3-2
20:45 uur Schotland – Litouwen 1-1
20:45 uur Slovenië – Slowakije 1-0
20:45 uur Noord-Ierland – San Marino 4-0
20:45 uur Duitsland – Tsjechië 3-0

9 oktober 2016
18.00 uur Wales – Georgië 1-1
18:00 uur Finland – Kroatië 0-1
18:00 uur Israël – Liechtenstein 2-1
20.45 uur Macedonië – Italië 2-3
20:45 uur Albanië – Spanje 0-2
20:45 uur IJsland – Turkije 2-0
20:45 uur Moldavië – Rep. Ierland 1-3
20:45 uur Servië – Oostenrijk 3-2

10 oktober 2016
20.45 uur Letland – Hongarije 0-2
20:45 uur Zweden – Bulgarije 3-0
20:45 uur Nederland – Frankrijk 0-1
20:45 uur Wit Rusland – Luxemburg 1-1
20:45 uur Faeröer Eilanden – Portugal 0-6
20:45 uur Andorra – Zwitserland 1-2
20:45 uur Bosnië Herzegovina – Cyprus 2-0
20:45 uur Estland – Griekenland 0-2

11 oktober 2016
18.00 uur Kazachstan – Roemenië 0-0
20.45 uur Litouwen – Malta 2-0
20:45 uur Slovenië – Engeland 0-0
20:45 uur Slowakije – Schotland 3-0
20:45 uur Tsjechië- Azerbeidzjan 0-0
20:45 uur Duitsland – Noord Ierland 2-0
20:45 uur Noorwegen – San Marino 4-1
20:45 uur Polen – Armenië 2-1
20:45 uur Denemarken – Montenegro 0-1

11 november 2016
17.00 uur Armenië – Montenegro 3-2
19.45 uur Roemenië – Polen 0-3
19:45 uur Denemarken – Kazachstan 4-1
19:45 uur Noord-Ierland – Azerbeidzjan 4-0
19:45 uur Tsjechië – Noorwegen 2-1
19:45 uur San Marino – Duitsland 0-8
19:45 uur Slowakije – Litouwen 4-0
19:45 uur Malta – Slovenië 0-1
19:45 uur Engeland – Schotland 3-0

12 november 2016
17:00 uur Oostenrijk – Rep. Ierland 0-1
17:00 uur Georgië – Moldavië 1-1
17:00 uur Kroatië – IJsland 2-0
19.45 uur Oekraïne – Finland 1-0
19:45 uur Wales – Servië 1-1
19:45 uur Liechtenstein – Italië 0-4
19:45 uur Spanje – Macedonië 4-0
19:45 uur Albanië – Israel 0-3

13 november 2016
17.00 uur Bulgarije – Wit Rusland 1-0
17:00 uur Luxemburg – Nederland 1-3
17:00 uur Hongarije – Andorra 4-0
19.45 uur Zwitserland – Faeröer Eilanden 2-0
19:45 uur Portugal – Letland 4-1
19:45 uur Frankrijk – Zweden 2-1
19:45 uur België – Estland 8-1
19:45 uur Griekenland – Bosnië Herzegovina 1-1

24 maart 2017
17.00 uur Georgië – Servië 1-3
19.45 uur Oostenrijk – Moldavië 2-0
19:45 uur Rep. Ierland – Wales 0-0
19:45 uur Kroatië – Oekraïne 1-0
19:45 uur Turkije – Finland 2-0
19.45 uur Liechtenstein – Macedonië 0-3
19:45 uur Spanje – Israel 4-1
19:45 uur Italië – Albanië 2-0
19.45 uur Kosovo – IJsland 1-2

25 maart 2017
17.00 uur Cyprus – Estland 0-0
17:00 uur Zweden – Wit Rusland 4-0
17:00 uur Zwitserland – Letland 1-0
17:00 uur Andorra – Faroe Eilanden 0-0
19.45 uur Portugal – Hongarije 3-0
19:45 uur Bulgarije – Nederland 2-0
19:45 uur Luxemburg – Frankrijk 1-3
19:45 uur België – Griekenland 1-1
19.45 uur Bosnie – Gibraltar 5-0

26 maart 2017
17.00 uur Engeland – Litouwen 2-0
17:00 uur Armenië – Kazachstan 2-0
17.00 uur Azerbeidzjan – Duitsland 1-4
17:00 uur San Marino – Tsjechië 0-6
19.45 uur Noord Ierland – Noorwegen 2-0
19:45 uur Montenegro – Polen 1-2
19:45 uur Schotland – Slovenië 1-0
19:45 uur Roemenië – Denemarken 0-0
19:45 uur Malta – Slowakije 1-3

9 juni 2017
20.45 uur Estland – België 0-2
20:45 uur Bosnië Herzegovina – Griekenland 0-0
20.45 uur Gibraltar – Cyprus 1-2
20:45 uur Faroe Eilanden – Zwitserland 0-2
20:45 uur Andorra – Hongarije 1-0
20:45 uur Letland – Portugal 0-3
20:45 uur Nederland – Luxemburg 5-0
20:45 uur Zweden – Frankrijk 2-1
20:45 uur Wit Rusland – Bulgarije 2-1

10 juni 2017
18.00 uur Azerbeidzjan – Noord Ierland 0-1
18:00 uur Kazachstan – Denemarken 1-3
18:00 uur Schotland – Engeland 2-2
18:00 uur Slovenië – Malta 2-0
20.45 uur Litouwen – Slowakije 1-2
20:45 uur Polen – Roemenië 3-1
20:45 uur Montenegro – Armenië 4-1
20:45 uur Duitsland – San Marino 7-0
20:45 uur Noorwegen – Tsjechië 1-1

11 juni 201718.00 uur Moldavië – Georgië 2-2
18:00 uur Rep. Ierland – Oostenrijk 1-1
18:00 uur Finland – Oekraïne 1-2
20.45 uur IJsland – Kroatië 1-0
20.45 uur Kosovo – Turkije 1-4
20:45 uur Servië – Wales 1-1
20:45 uur Macedonië – Spanje 1-2
20:45 uur Italië – Liechtenstein 5-0
20:45 uur Israel – Albanië 0-3

31 augustus 2017
20:45 uur Cyprus – Bosnië Herzegovina 3-2
20:45 uur Griekenland – Estland 0-0
20:45 uur Bulgarije – Zweden 3-2
20:45 uur Frankrijk – Nederland 4-0
20:45 uur Luxemburg – Wit Rusland 1-0
20:45 uur Hongarije – Letland 3-1
20:45 uur Zwitserland – Andorra 3-0
20:45 uur Portugal – Faroe Eilanden 5-1

1 september 2017
17.00 uur Kazachstan – Montenegro 0-3
20.45 uur Roemenië – Armenië 1-0
20:45 uur Malta – Engeland 0-4
20:45 uur Slowakije – Slovenië 1-0
20:45 uur Denemarken – Polen 4-0
20:45 uur Litouwen – Schotland 0-3
20:45 uur Noorwegen – Azerbeidzjan 2-0
20:45 uur Tsjechië- Duitsland 1-2
20:45 uur San Marino – Noord Ierland 0-3

2 september 2017
18.00 uur Servië – Moldavië 3-0
18:00 uur Georgië – Rep. Ierland 1-1
18:00 uur Finland – IJsland 1-0
18:00 uur Albanië – Liechtenstein 2-0
20.45 uur Israel – Macedonië 0-1
20:45 uur Spanje – Italië 3-0
20:45 uur Oekraïne – Turkije 2-0
20:45 uur Wales – Oostenrijk 1-0
Kroatië – Kosovo 1-0

3 september 2017
18.00 uur Wit Rusland – Zweden 0-4
18:00 uur Nederland – Bulgarije 3-1
18:00 uur Faroe Eilanden – Andorra 1-0
18:00 uur Estland – Cyprus 1-0
20.45 uur Griekenland – België 1-2
20:45 uur Hongarije – Portugal 0-1
20:45 uur Frankrijk – Luxemburg 0-0
20:45 uur Letland – Zwitserland 0-3
20.45 Gibraltar – Bos Herz 0-4

4 september 2017
18.00 uur Azerbeidzjan – San Marino 5-1
18:00 uur Armenië – Denemarken 1-4
20.45 uur Engeland – Slowakije 2-1
20:45 uur Slovenië – Litouwen 4-0
20:45 uur Schotland – Malta 2-0
20:45 uur Montenegro – Roemenië 1-0
20:45 uur Polen – Kazachstan 3-0
20:45 uur Noord Ierland – Tsjechië 2-0
20:45 uur Duitsland – Noorwegen 6-0

5 september 2017
20:45 uur Moldavië – Wales 0-2
20:45 uur Rep. Ierland – Servië 0-1
20:45 uur Oostenrijk – Georgië 1-1
20:45 uur IJsland – Oekraïne 2-0
20:45 uur Turkije – Kroatië 1-0
20:45 uur Liechtenstein – Spanje 0-8
20:45 uur Macedonië – Albanië 1-1
20:45 uur Italië – Israel 1-0
20:45 uur Kosovo – Finland 0-1

5 oktober 2017
18.00 uur Armenië – Polen 1-6
18:00 uur Azerbeidzjan – Tsjechië 1-2
20.45 uur San Marino – Noorwegen 0-8
20:45 uur Noord Ierland – Duitsland 1-3
20:45 uur Montenegro – Denemarken 0-1
20:45 uur Roemenië – Kazachstan 3-1
20:45 uur Schotland – Slowakije 1-0
20:45 uur Malta – Litouwen 1-1
20:45 uur Engeland – Slovenië 1-0

6 oktober 2017
18.00 uur Georgië – Wales 0-1
20.45 uur Rep. Ierland – Moldavië 2-0
20:45 uur Oostenrijk – Servië 3-2
20:45 uur Turkije – IJsland 0-3
20:45 uur Kroatië – Finland 1-1
20:45 uur Liechtenstein – Israël 0-1
20:45 uur Italië – Macedonië 1-1
20:45 uur Spanje – Albanië 3-0
20.45 uur Kosovo – Oekraïne 0-2

7 oktober 2017
18.00 uur Bosnië Herzegovina – België 3-4
18:00 uur Faroe Eilanden – Letland 0-0
18:00 uur Zweden – Luxemburg 8-0
20.45 uur Wit Rusland – Nederland 1-3
20:45 uur Zwitserland – Hongarije 5-2
20:45 uur Andorra – Portugal 0-2
20:45 uur Bulgarije – Frankrijk 0-1
20:45 uur Cyprus – Griekenland 1-2

8 oktober 2017
18.00 uur Slovenië – Schotland 2-2
18:00 uur Slowakije – Malta 3-0
18:00 uur Litouwen – Engeland 0-1
18:00 uur Polen – Montenegro 4-2
18:00 uur Kazachstan – Armenië 1-1
18:00 uur Denemarken – Roemenië 1-1
20.45 uur Duitsland – Azerbeidzjan 5-1
20:45 uur Noorwegen – Noord Ierland 1-0
20:45 uur Tsjechië- San Marino 5-0

9 oktober 2017
20.45 uur Servië – Georgië 1-0
20:45 uur Wales – Rep. Ierland 0-1
20:45 uur Moldavië – Oostenrijk 0-1
20:45 uur Oekraïne – Kroatië 0-2
20:45 uur Finland – Turkije 2-2
20:45 uur Albanië – Italië 0-1
20:45 uur Macedonië – Liechtenstein 4-0
20:45 uur Israël – Spanje 0-1

10 oktober 2017
20.45 uur Estland – Bosnië Herzegovina 1-2
20:45 uur België – Cyprus 4-0
20:45 uur Luxemburg – Bulgarije 1-1
20:45 uur Portugal – Zwitserland 2-0
20:45 uur Letland – Andorra 4-0
20:45 uur Hongarije – Faroe Eilanden 1-0
20:45 uur Frankrijk – Wit Rusland 2-1
20:45 uur Nederland – Zweden 2-0

3X JE WINST BIJ 888SPORT

WK 2018 NIEUWS

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten