Speelschema en uitslagen WK Voetbal 2018

WK Voetbal 2018 Rusland

Het WK Voetbal 2018 zal gehouden worden in Rusland en vindt plaats van 14 juni tot en met 15 juli 2018. Op het WK Voetbal zullen 32 teams aantreden.

De kwalfictiereeks is in volle gang, in totaal strijden 204 landen om de 31 plaatsen die nog beschikbaar zijn, gastland Rusland is automatisch geplaatst voor deelname aan het WK.
Hieronder vind je het WK kwalificatie speelschema en uitslagen. Wanneer het programma van de eindronde bekend is zal je die hier ook vinden.

Wie wint het WK Voetbal 2018 in Rusland? De favorieten volgens 888sport:

Voor iedere euro die je inzet, krijg je bij een goede voorspelling het vetgedrukte bedrag terug! Noteringen d.d. 28.03.2017. Lees ook: Wedden op voetbal.

Groepsindeling WK voetbal 2018 kwalificaties

Groep A
Frankrijk 13
Zweden 10
Bulgarije 9
Nederland 7
Wit Rusland 2
Luxemburg 1

Groep D
Servië 11
Ierland 11
Wales 7
Oostenrijk 7
Georgië 2
Moldavië 1

Groep G
Spanje 13
Italië 13
Israël 9
Albanië 6
Macedonië 3
Liechtenstein 0

Groep B
Zwitserland 15
Portugal 12
Hongarije 7
Faröer Eilanden 5
Letland 3
Andorra 1

Groep E
Polen 13
Montenegro 7
Denemarken 7
Roemenië 6
Armenië 6
Kazachstan 2

Groep H
België 13
Griekenland 11
Bosnië-Herzegovina 10
Cyprus 4
Estland 4
Gibraltar 0

Groep C
Duitsland 15
Noord-Ierland 10
Tsjechië 8
Azerbeidzjan 7
Noorwegen 3
San Marino 0

Groep F
Engeland 13
Slowakije 9
Slovenië 8
Schotland 7
Litouwen 5
Malta 0

Groep I
Kroatië 13
IJsland 10
Oekraïne 8
Turkije 8
Finland 1
Kosovo 1

Speelschema kwalificaties WK voetbal 2018

4 september 2016
18.00 uur San Marino – Azerbeidzjan 0-1
18.00 uur Kazachstan – Polen 2-2
18.00 uur Denemarken – Armenië 1-0
18.00 uur Litouwen – Slovenië 2-2
18:00 uur Slowakije – Engeland 0-1
20.45 uur Malta – Schotland 1-5
20:45 uur Roemenië – Montenegro 1-1
20:45 uur Noorwegen – Duitsland 0-3
20:45 uur Tsjechië- Noord-Ierland 0-0

5 september 2016
18.00 uur Georgië – Oostenrijk 1-2
20.45 uur Wales – Moldavië 4-0
20.45 uur Servië – Rep. Ierland 2-2
20:45 uur Kroatië – Turkije 1-1
20:45 uur Oekraïne – IJsland 1-1
20:45 uur Spanje – Liechtenstein 8-0
20:45 uur Albanië – Macedonië 2-1
20:45 uur Israel – Italië 1-3

6 september 2016
20:45 uur Cyprus – België 0-3
20.45 uur Bosnië Herzegovina – Estland 5-0
20:45 uur Zweden – Nederland 1-1
20:45 uur Bulgarije – Luxemburg 4-3
20:45 uur Wit-Rusland – Frankrijk 0-0
20:45 uur Zwitserland – Portugal 2-0
20:45 uur Andorra – Letland 0-1
20:45 uur Faeröer Eilanden – Hongarije 0-0

6 oktober 2016
20.45 uur Moldavië – Servië 0-3
20:45 uur Rep. Ierland – Georgië 1-0
20:45 uur Oostenrijk – Wales 2-2
20:45 uur IJsland – Finland 3-2
20:45 uur Turkije – Oekraïne 2-2
20:45 uur Italië – Spanje 1-1
20:45 uur Macedonië – Israel 1-2
20:45 uur Liechtenstein – Albanië 0-2

7 oktober 2016
20:45 uur Griekenland – Cyprus 2-0
20:45 uur België – Bosnië Herzegovina 4-0
20:45 uur Luxemburg – Zweden 0-1
20:45 uur Frankrijk – Bulgarije 4-1
20:45 uur Portugal – Andorra 6-0
20:45 uur Letland – Faeröer Eilanden 0-2
20:45 uur Hongarije – Zwitserland 2-3
20:45 uur Nederland – Wit-Rusland 4-1

8 oktober 2016
18.00 uur Azerbeidzjan – Noorwegen 1-0
18:00 uur Armenië – Roemenië 0-5
18:00 uur Montenegro – Kazachstan 5-0
18:00 uur Engeland – Malta 2-0
20.45 uur Polen – Denemarken 3-2
20:45 uur Schotland – Litouwen 1-1
20:45 uur Slovenië – Slowakije 1-0
20:45 uur Noord-Ierland – San Marino 4-0
20:45 uur Duitsland – Tsjechië 3-0

9 oktober 2016
18.00 uur Wales – Georgië 1-1
18:00 uur Finland – Kroatië 0-1
18:00 uur Israël – Liechtenstein 2-1
20.45 uur Macedonië – Italië 2-3
20:45 uur Albanië – Spanje 0-2
20:45 uur IJsland – Turkije 2-0
20:45 uur Moldavië – Rep. Ierland 1-3
20:45 uur Servië – Oostenrijk 3-2

10 oktober 2016
20.45 uur Letland – Hongarije 0-2
20:45 uur Zweden – Bulgarije 3-0
20:45 uur Nederland – Frankrijk 0-1
20:45 uur Wit Rusland – Luxemburg 1-1
20:45 uur Faeröer Eilanden – Portugal 0-6
20:45 uur Andorra – Zwitserland 1-2
20:45 uur Bosnië Herzegovina – Cyprus 2-0
20:45 uur Estland – Griekenland 0-2

11 oktober 2016
18.00 uur Kazachstan – Roemenië 0-0
20.45 uur Litouwen – Malta 2-0
20:45 uur Slovenië – Engeland 0-0
20:45 uur Slowakije – Schotland 3-0
20:45 uur Tsjechië- Azerbeidzjan 0-0
20:45 uur Duitsland – Noord Ierland 2-0
20:45 uur Noorwegen – San Marino 4-1
20:45 uur Polen – Armenië 2-1
20:45 uur Denemarken – Montenegro 0-1

11 november 2016
17.00 uur Armenië – Montenegro 3-2
19.45 uur Roemenië – Polen 0-3
19:45 uur Denemarken – Kazachstan 4-1
19:45 uur Noord-Ierland – Azerbeidzjan 4-0
19:45 uur Tsjechië – Noorwegen 2-1
19:45 uur San Marino – Duitsland 0-8
19:45 uur Slowakije – Litouwen 4-0
19:45 uur Malta – Slovenië 0-1
19:45 uur Engeland – Schotland 3-0

12 november 2016
17:00 uur Oostenrijk – Rep. Ierland 0-1
17:00 uur Georgië – Moldavië 1-1
17:00 uur Kroatië – IJsland 2-0
19.45 uur Oekraïne – Finland 1-0
19:45 uur Wales – Servië 1-1
19:45 uur Liechtenstein – Italië 0-4
19:45 uur Spanje – Macedonië 4-0
19:45 uur Albanië – Israel 0-3

13 november 2016
17.00 uur Bulgarije – Wit Rusland 1-0
17:00 uur Luxemburg – Nederland 1-3
17:00 uur Hongarije – Andorra 4-0
19.45 uur Zwitserland – Faeröer Eilanden 2-0
19:45 uur Portugal – Letland 4-1
19:45 uur Frankrijk – Zweden 2-1
19:45 uur België – Estland 8-1
19:45 uur Griekenland – Bosnië Herzegovina 1-1

24 maart 2017
17.00 uur Georgië – Servië 1-3
19.45 uur Oostenrijk – Moldavië 2-0
19:45 uur Rep. Ierland – Wales 0-0
19:45 uur Kroatië – Oekraïne 1-0
19:45 uur Turkije – Finland 2-0
19.45 uur Liechtenstein – Macedonië 0-3
19:45 uur Spanje – Israel 4-1
19:45 uur Italië – Albanië 2-0
19.45 uur Kosovo – IJsland 1-2

25 maart 2017
17.00 uur Cyprus – Estland 0-0
17:00 uur Zweden – Wit Rusland 4-0
17:00 uur Zwitserland – Letland 1-0
17:00 uur Andorra – Faroe Eilanden 0-0
19.45 uur Portugal – Hongarije 3-0
19:45 uur Bulgarije – Nederland 2-0
19:45 uur Luxemburg – Frankrijk 1-3
19:45 uur België – Griekenland 1-1
19.45 uur Bosnie – Gibraltar 5-0

26 maart 2017
17.00 uur Engeland – Litouwen 2-0
17:00 uur Armenië – Kazachstan 2-0
17.00 uur Azerbeidzjan – Duitsland 1-4
17:00 uur San Marino – Tsjechië 0-6
19.45 uur Noord Ierland – Noorwegen 2-0
19:45 uur Montenegro – Polen 1-2
19:45 uur Schotland – Slovenië 1-0
19:45 uur Roemenië – Denemarken 0-0
19:45 uur Malta – Slowakije 1-3

9 juni 2017
20.45 uur Estland – België
20:45 uur Bosnië Herzegovina – Griekenland
20:45 uur Faroe Eilanden – Zwitserland
20:45 uur Andorra – Hongarije
20:45 uur Letland – Portugal
20:45 uur Nederland – Luxemburg
20:45 uur Zweden – Frankrijk
20:45 uur Wit Rusland – Bulgarije

10 juni 2017
18.00 uur Azerbeidzjan – Noord Ierland
18:00 uur Kazachstan – Denemarken
18:00 uur Schotland – Engeland
18:00 uur Slovenië – Malta
20.45 uur Litouwen – Slowakije
20:45 uur Polen – Roemenië
20:45 uur Montenegro – Armenië
20:45 uur Duitsland – San Marino
20:45 uur Noorwegen – Tsjechië

11 juni 2017
18.00 uur Moldavië – Georgië
18:00 uur Rep. Ierland – Oostenrijk
18:00 uur Finland – Oekraïne
20.45 uur IJsland – Kroatië
20:45 uur Servië – Wales
20:45 uur Macedonië – Spanje
20:45 uur Italië – Liechtenstein
20:45 uur Israel – Albanië

31 augustus 2017
20:45 uur Cyprus – Bosnië Herzegovina
20:45 uur Griekenland – Estland
20:45 uur Bulgarije – Zweden
20:45 uur Frankrijk – Nederland
20:45 uur Luxemburg – Wit Rusland
20:45 uur Hongarije – Letland
20:45 uur Zwitserland – Andorra
20:45 uur Portugal – Faroe Eilanden

1 september 2017
17.00 uur Kazachstan – Montenegro
20.45 uur Roemenië – Armenië
20:45 uur Malta – Engeland
20:45 uur Slowakije – Slovenië
20:45 uur Denemarken – Polen
20:45 uur Litouwen – Schotland
20:45 uur Noorwegen – Azerbeidzjan
20:45 uur Tsjechië- Duitsland
20:45 uur San Marino – Noord Ierland

2 september 2017
18.00 uur Servië – Moldavië
18:00 uur Georgië – Rep. Ierland
18:00 uur Finland – IJsland
18:00 uur Albanië – Liechtenstein
20.45 uur Israel – Macedonië
20:45 uur Spanje – Italië
20:45 uur Oekraïne – Turkije
20:45 uur Wales – Oostenrijk

3 september 2017
18.00 uur Wit Rusland – Zweden
18:00 uur Nederland – Bulgarije
18:00 uur Faroe Eilanden – Andorra
18:00 uur Estland – Cyprus
20.45 uur Griekenland – België
20:45 uur Hongarije – Portugal
20:45 uur Frankrijk – Luxemburg
20:45 uur Letland – Zwitserland

4 september 2017
18.00 uur Azerbeidzjan – San Marino
18:00 uur Armenië – Denemarken
20.45 uur Engeland – Slowakije
20:45 uur Slovenië – Litouwen
20:45 uur Schotland – Malta
20:45 uur Montenegro – Roemenië
20:45 uur Polen – Kazachstan
20:45 uur Noord Ierland – Tsjechië
20:45 uur Duitsland – Noorwegen

5 september 2017
20:45 uur Moldavië – Wales
20:45 uur Rep. Ierland – Servië
20:45 uur Oostenrijk – Georgië
20:45 uur IJsland – Oekraïne
20:45 uur Turkije – Kroatië
20:45 uur Liechtenstein – Spanje
20:45 uur Macedonië – Albanië
20:45 uur Italië – Israel

5 oktober 2017
18.00 uur Armenië – Polen
18:00 uur Azerbeidzjan – Tsjechië
20.45 uur San Marino – Noorwegen
20:45 uur Noord Ierland – Duitsland
20:45 uur Montenegro – Denemarken
20:45 uur Roemenië – Kazachstan
20:45 uur Schotland – Slowakije
20:45 uur Malta – Litouwen
20:45 uur Engeland – Slovenië

6 oktober 2017
18.00 uur Georgië – Wales
20.45 uur Rep. Ierland – Moldavië
20:45 uur Oostenrijk – Servië
20:45 uur Turkije – IJsland
20:45 uur Kroatië – Finland
20:45 uur Liechtenstein –
20:45 uur Italië – Macedonië
20:45 uur Spanje – Albanië

7 oktober 2017
18.00 uur Bosnië Herzegovina – België
18:00 uur Faroe Eilanden – Letland
18:00 uur Zweden – Luxemburg
20.45 uur Wit Rusland – Nederland
20:45 uur Zwitserland – Hongarije
20:45 uur Andorra – Portugal
20:45 uur Bulgarije – Frankrijk
20:45 uur Cyprus – Griekenland

8 oktober 2017
18.00 uur Slovenië – Schotland
18:00 uur Slowakije – Malta
18:00 uur Litouwen – Engeland
18:00 uur Polen – Montenegro
18:00 uur Kazachstan – Armenië
18:00 uur Denemarken – Roemenië
20.45 uur Duitsland – Azerbeidzjan
20:45 uur Noorwegen – Noord Ierland
20:45 uur Tsjechië- San Marino

9 oktober 2017
20.45 uur Servië – Georgië
20:45 uur Wales – Rep. Ierland
20:45 uur Moldavië – Oostenrijk
20:45 uur Oekraïne – Kroatië
20:45 uur Finland – Turkije
20:45 uur Albanië – Italië
20:45 uur Macedonië – Liechtenstein
20:45 uur Israel – Spanje

10 oktober 2017
20.45 uur Estland – Bosnië Herzegovina
20:45 uur België – Cyprus
20:45 uur Luxemburg – Bulgarije
20:45 uur Portugal – Zwitserland
20:45 uur Letland – Andorra
20:45 uur Hongarije – Faroe Eilanden
20:45 uur Frankrijk – Wit Rusland
20:45 uur Nederland – Zweden

3X JE WINST BIJ 888SPORT

WK 2018 NIEUWS

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten