↓ Aangevinkte artikelen
- Datum:
- 23 jul 2009 17:57
- Auteur:
- Onbekend
- Reacties:
- 0 reacties
Laatste reacties
- 11:41
- 08:45
- 07:48
- 07:47
- 07:46
- 23:48
- 22:50
- 22:38
- 00:25
- 13:04
- 17:43
- 17:42
- 17:42
- 17:36
- 17:32
Arveladze langer bij AZ Alkmaar
Shota Arveladze blijft langer in dienst van AZ. De voormalige spits heeft donderdag een contract tot de zomer van 2011 getekend als assistent-trainer/coach van AZ. Afgelopen seizoen was de 36-jarige Georgier als stagiair-trainer bij de A-selectie betrokken.
“Ik voel me prima bij AZ, heb goede mensen om me heen en wil me hier nog verder ontwikkelen”, verklaart Arveladze zijn langere verblijf in Alkmaar. “Of het trainersvak me bevalt? Zeker, en ik ben meteen kampioen geworden in mijn debuutjaar! Ik zie echt toekomst in dit vak.”
Toch kriebelt het, volgens de website van AZ Alkmaar, nog hevig, als de assistent met de selectie op het veld staat. “Dan zijn er nog momenten dat ik graag wil meedoen. Tijdens het trainingskamp in Zeeland heb ik ook meegespeeld tijdens een paar partijvormen. Ik ben dan ook nog erg fanatiek en wil niet verliezen. Gebeurt dat toch, dan kan ik zeggen dat ik van de landskampioen heb verloren.” gaf de voormalige spits van Martve Tbilisi, Iberia Tbilisi, Dinamo Tbilisi, Trabzonspor, Ajax, Glasgow Rangers , Levante en AZ aan.
- ↓
- 17:35
- Mommers naar RBC Roosendaal
- ↓
- 23-07
- Sibum maanden uitgeschakeld
Reacties
Login om een reactie te plaatsen.


