- Datum:
- 2 mrt 2011 16:20
- Auteur:
- Bram Vermeulen
- Reacties:
- 0 reacties
Laatste reacties
- 12:35
- 16:25
- 14:13
- 18:00
- 23:25
- 20:47
- 17:16
- 17:15
- 15:31
- 15:26
- 14:38
- 20:27
- 20:01
- 19:59
- 18:48
Technisch directeur Van der Vegt verlaat Willem II
Aan het einde van dit seizoen scheiden Henry van der Vegt en Willem II haar wegen. Het contract van de technisch directeur loopt na dit seizoen af. Het verschil tussen beide partijen is te groot om een verlenging aan te gaan.
Of Willem II degradeert of niet, de Tilburgers kunnen zich geen tweekoppige directie veroorloven. De functie van technisch directeur zal dus worden samengevoegd worden met de rol als algemeen directeur. “Bij degradatie maar ook in het geval van handhaving is een afgeslankte invulling van de directie noodzakelijk”, zo zegt Paul Bottelier, voorzitter van de Raad van Commissarissen van Willem II.
Van der Vegt ziet te weinig perspectief bij de Tricolores om zijn ambities waar te maken. “De afgelopen twee seizoenen heeft Willem II noodgedwongen een forse stap terug moeten doen. Ik was genoodzaakt de selectie sterk te saneren en ook voor de nabije toekomst zijn naar mijn mening de mogelijkheden om een prestatiemodel bij Willem II neer te zetten beperkt. Dat past niet bij mijn ambities”, zo meldt de oud-speler van Willem II op de officiële website van de Tilburgers.
Voorlopig zal Van der Vegt zijn werk gewoon afmaken in Tilburg. Bottelier: “Natuurlijk gaat hij rondkijken en als zich voor hem perspectieven voordoen, gaan we in overleg over wanneer hij Willem II zal verlaten. In elk geval zal dat gebeuren onder grote dank van Willem II voor zijn enorme inzet.”
- ↑
- 02-03
- Dzsudzsak vindt PSV niet genoeg
- ↑
- 18:19
- 'FC Twente wint de KNVB Beker'


